Programlar

İşte Program BU!

SERDAR BALKAN’LA BU SABAH

Bursa radyo dinleyicisi yıllardır O’nun sesiyle güne başlıyor. Elde bir bardak çay ve radyoda Serdar keyfin alasıdır. Keyifli anonsları ve hareketli şarkılarıyla güne bomba gibi başlangıç için, Serdar’la BU SABAH en doğru seçim. Tıpkı 22 yıldır olduğu gibi..!  Ayrıca Cumartesi sabahlarının vazgeçilmez programı 90’lar yine Serdar Balkan sunumuyla  Radyo Bu 95.4 ve radyobu.com’da dinleyicileriyle buluşuyor

İLKER SAKALAR YAYINDA !

Bursa radyo camiasının en tecrübeli isimlerinden İlker SAKALAR, 25 yılı aşkın süredir dinleyenlerine radyo keyfi yaşatmaya devam ediyor. Güncel konular ve paylaşımlarının yanı sıra dinleyici istek ve mesajları programın içeriğini oluşturuyor.  Kendine has üslübu, gündeme dair özel yorumları ayrıca canlı stüdyo konukları ile İlker Sakalar, haftanın 7 günü BU radyoda yayında !

SERCAN SARUHAN’LA HOŞ MUHABBET

Özel radyoların yayın hayatına başladığı 90’lı yıllardan bu yana süregelen bir radyo klasiği ; Sercan Saruhan’la Hoş Muhabbet ! Mikrofon başında geçen tam 27 yıl.. Ve Sercan hoş muhabbetiyle Radyo Bu dinleyicisiyle hafta içi her gün buluşmaya devam ediyor. Üstelik ilk günkü heyecan ve enerjisiyle.. Kendine özgü tarzı, bazen düşündürüp bazen de gülümseten programıyla Sercan’ı dinlemek yine çok keyifli..  Çünkü O ; Sercaaan ! Farklı Heyecaan..!

SÜLEYMAN SHOW

O çok samimi O çok içten O çok doğal ve çok eğlenceli !  Mikrofonda O varsa ne dert kalır ne tasa. Üretim artar, yorgunluk azalır, keyif katlanır. En neşeli anlar en hareketli şarkılar O’nunla hayat bulur.  Hayata program ve sunumuyla renk katan Süleyman Show, hafta içi her gün, Radyo Bu dinleyicisiyle buluşuyor.   Bursa için show vakti ; Süleyman Show !

HOPSA AYHAN BALKAN SHOW

Hepimiz Balkanlardan gelen soğuk havayı biliriz.  Hopsa Ayhan Balkan Show bilinenin aksine  Balkanlardan sıcak havanın yanı sıra samimi ve eğlenceli bir program vaat ediyor.Dinleyici mesajları ve canlı stüdyo konukları eşliğinde Çarşamba – Cumartesi akşamları Hopsa Ayhan Balkan Show’u dinlemek, aynı zamanda pasaportsuz Balkanlara gitmek demek.  En sevilen Rumeli – Balkan müzikleri eşliğinde sınırların ötesinden coşku getiren program, Hopsa Ayhan Balkan Show,  8 yıldır aralıksız olarak BU radyoda ! 

UĞUR’LA HAFTA SONU

Tıpkı diğer Radyo Bu ekibinde yer alan isimler gibi çeyrek asra yakın radyoculuk deneyimine sahip bir isim ;  Uğur Kaynak.  Reklamcı kimliğiyle birçok firmaya medya planlama  ve reklam danışmanlığı yapmanın yanı sıra hafta sonları programıyla dinleyenleri  ile  buluşmaktadır. Aynı zamanda Radyomuzun isim babası olan Uğur, Cumartesi günleri öğle kuşağında sizlerle..

× İSTEK HATTI

Enter your keyword