Kurumsal

RADYO BU, 95.4 frekansından 9 Eylül 2013 tarihi itibariyle ‘’İşte Radyo BU’’ sloganıyla  Bursa’ya sesini duyurdu..

Radyo BU olarak, Bursa’nın en deneyimli programcı kadrosunu bünyemizde bulundurarak her geçen gün dinlenme oranlarımızı arttırmaya devam ediyoruz.“Bursa’nın Radyosu” sloganı ile çıktığımız yolda  dinleyicilerimizi  dinleyerek onların talep ve isteklerine maksimum ölçüde cevap veriyoruz.. Bu kadar kısa sürede çok oyunculu bir platformda adımızı duyurmuş olmanın tek sırrı bu belki de.. Bizi dinleyenler olsun beklentisinden önce, 24 saat yayında sizi dinleyen bir radyo olmaya çalışıyoruz. İstekleriniz, hayata bakışınız, zevkleriniz ve beklentileriniz bizim için önemli. Günün her her saatinde, çaldığımız her şarkıda, her merhabamızda, her anonsumuzda bizi dinleyen herkesi çok “kıymetli” kabul ediyoruz. O yüzden radyomuzda her tarz müziğin en iyi örneklerini sunuyoruz dinleyicimize. Her yaş grubuna, her algıya, her duruşa, her umuda söyleyecek bir sözümüz, çalacağımız bir şarkımız, birlikte söyleyebileceğimiz bir türkümüz var.

Radyo Bu ekibi, Bursa’nın eski radyocuları tarafından kuruldu. Hepsi kendi alanında en çok dinleyici kitlesine sahip olan radyo programcıları, Bursalı radyo severler tarafından kısa sürede hemen benimsendi.

Programlarımız müzik ağırlıklı olup; canlı bağlantılar aracılığıyla dinleyici ile sohbet programları da yapılmakta ve dinleyicilerimizin göndermiş olduğu WhatsApp mesajları ve sms’lerle istek parçalarına yer verilmektedir.

Radyo BU WhatsApp ve SMS Hattı